Dvojica stážistov Auburn College vyhrávajú 1 milión dolárov na národných majstrovstvách rybárskeho amatérskeho amatérskeho amatérskeho rybárstva

Auburn, AL. Stážisti univerzity Auburn University Logan Parks, ako aj Tucker Smith, majú tento týždeň vďačný za milión ďalších dôvodov.

Fish v miliónoch dolárov, úsmevy miliónov dolárov, ako stážisti univerzity v Auburn, oslavujú USA Open Championship. Z Delegovaného Right: John Paul Morris, Logan Parks, Johnny Morris, tvorca Bass Pro Shops, Tucker Smith a Bob Carter, výkonný viceprezident pre predaj, Toyota North America. (Bass Pro Shops Foto)
Tandem Tigers, ktorí sú členmi rybárskeho tímu Auburn Bass, vytiahli v nedeľu cenu na prvom mieste v hodnote 1 milión dolárov za víťazstvo v Bass Pro Shops US Open National Bass Fishing Amateur Majstrovstvá tímu v nedeľu. Parks, senior, ako aj Smith, sophomore, rozdelili cenu – najvýznamnejšiu výplatu v histórii rybolovu basov – a odišiel z domu s výkonom 2022 s nákladnými automobilmi Toyota Tundra Crewmax, ako aj s basovými loďami Nitro Z21.

Parky, ako aj Smith-ktorí začiatkom tohto roka boli vymenovaní tímom roka Carhartt Bassmaster College Series of the Year. , Missouri. Posledný deň turnaja, ktorý sa tiež zvýšil oveľa viac ako 1,5 milióna dolárov v charitatívnych dolároch za obnovenie basových biotopov v celej krajine-bol televízny online na NBC Sports Network, ako aj na NBC sa znovu vysiela o 16:00. CT v nedeľu 5. decembra.

Auburn’s Tandem bol 10. z 350 tímov po prvom dni súťaže, dokončil ôsmy medzi 200 najlepšími tímami v druhý deň a potom zasiahol 16,41 na stupnici s ťahom Smallmouth a našiel basu v posledný deň ktorý predstavoval 50 najlepších tímov. Na vrchole tímu Josepha Nicholsona, ako aj Gary Sterkel z Olmsted Falls v štáte Ohio, len o 0,23 libry v konečnom zhode, aby vzali dom historického hardvéru.

„Zatiaľ sa to naozaj nepotýka,“ uviedla 23 -ročný Parks, ktorý v decembri absolvuje tituly v správe dodávateľského reťazca, ako aj správy informačných systémov. “Zobudili sme sa dnes ráno a verili, že to bol sen, potom sme sa však pozreli na naše telefóny a uvedomili sme si, že to tak nie je.” Sme len fúkaní preč.

„Len aby sme mohli loviť v tejto obrovskej súťaži a vyhrať turnaj, je to najvýznamnejšia konkurencia, akú sa kedy dalo v histórii rybolovu basov. To je najviac peňazí, aké kedy niekto vyhral, ​​a to aj v mladom veku je neuveriteľné. “

Auburnovo dynamické duo sa kvalifikovalo do prestížnej súťaže tým, že absolvovalo 13. miesto z poľa 250 v Lake Bull Shoals v Arkansase 17. novembra, posledný k dispozícii kvalifikátor.

“Bolo to šialené.” Boli to turnaje back-to-back, ako aj kvalifikátor Bull Shoals bol najlepší pred šampionátmi, takže sme tam išli najlepšie a mali sme len pol dňa, “povedal Parks. „Bola to iba plná sila, ako aj ich rýchlo objavovanie, takže to bolo šialené. Bolo to neuveriteľné. “

O štyri dni neskôr sa k nim pripojili na pódiu majstrovstiev v Missouri rybárskymi ikonami výdavky Dance, Kevin Vandam, Roland Martin a Jimmy Houston.

“Bolo to skutočne emotívne, ako aj emócie, ktoré vyšli, keď sme vyhrali,” uviedol Smith, 20-ročný reklamný majster, ktorý na strednej škole vyhral tri národné tituly Bassmaster. „Len nahromadenie toho, ako sa tam dostávajú, ako aj to, že sa to stalo, najmä veriaci, že ľudia za nami mali oveľa väčšiu váhu ako my. Boli sme na druhom mieste v rade, ako aj zvyčajne posledný tím v linke vyhrá turnaj.

“Takže sme nerozumeli, či sme to mali alebo nie, tak dobre, ako to bolo tak blízko, nemohli ste telefonovať, ako ste sa tam dostali, ako aj zvážili ryby na pódiu.” Bolo to len nával emócií, aby ste vyhrali túto úroveň turnaja, jednoducho to nemôžete poraziť. “

Základné majstrovstvá, uviedli Parks, si všimla skupinu vtákov, ktoré sa potápali vo vode, ktorá chodila po návnadových rybách v oblasti 45 000 hektárov, ktoré ešte nepreskúmali.

“Ja sme jazdili a tak sme sa veľmi nezachytili,” povedal Parks. „Okolo 10 hodín sme jazdili po novom mieste, ktoré sme ešte nelovili v súťaži, rovnako ako sme videli niektoré vtáky, ktoré sa potápali. Zvyčajne je to náznak návnadových rýb pod vodou, a tak sme šli tam, vyhodili náš trollingový motor do vody, využil náš sonar a tiež sme mohli vidieť ryby sediace pod návnadou.

„Zachytili sme veľa našej váhy v asi 30-minútovom rozpätí. Bežali sme okolo zvyšku dňa, ale veľa sa však nezachytili. Vrátili sme sa tam na extrémne koniec dňa a za posledných 20 minút sme chytili dve ryby, ktoré nám pomohli získať toľko ako výhernú váhu. “

Parks plánuje využiť svoju polovicu záťahu vo výške 1 milión dolárov, aby posunul svoj talent na ďalšiu úroveň.